KONYA MERAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇOCUKLARIN YÜZÜNDEN GÜLÜCÜKLER EKSİLMESİN

    Bana Oyuncak Alma Oyuncak Yap Proje Sergisi
ÇOCUKLARIN YÜZÜNDEN GÜLÜCÜKLER EKSİLMESİN

 

 

Necmeddin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Servisinde Meram Gödene Toki Şehit Yunus Berber İlkokulu, Faik Altıoklar İlkokulu ve 24 Kasım İlkokulu Anasınıfı Öğretmenlerinin Düzenlediği E-Twinning Projesi “Bana Oyuncak Alma Oyuncak Yap” projesi  kapsamında çocuk bölümünde Oyuncaklar sergilendi.

Meram İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Dursun Ali KABAN, Şube Müdürü  Bekir KASAPÇOPUR, Meram Gödene Toki Şehit Yunus Berber İlkokulu Müdürü İbrahim NALBANT, 24 Kasım İlkokulu Müdürü Salih SAİDOĞLU ve Hastane Bölüm Başkanı,  Bölüm Müdürü Çocukların yattığı odaları gezip hediye verdiler. Umuda yolculukta çocuklara moral olan proje beğeni topladı.

Sergi bitiminde anasınıfı öğrenci, öğretmen ve velilerin katkılarıyla oluşturulan oyuncaklar hastanede yatan çocuklara dağıtıldı. Oyuncak Dağıtımında Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü,  okul müdürleri ve Proje sahibi öğretmenler çocukları odalarında ziyaret edip hediyeleri takdim ettiler.

Projenin oluşturulmasında emeği geçen okul öncesi öğretmenleri Yeşim TARHAN’, Ayla NALVURAN, Ayşe KELEŞ, Naciye Tuğba SOYDAN yaptıkları serginin amacına ulaştığını, Hastane yönetiminin ve hastane çalışanlarının ilgi ve alakalarından memnun olduklarını ve çocukların yüzündeki gülücüğün her şeye değdiğini belirttiler.

09-06-201709-06-201709-06-201709-06-201709-06-201709-06-2017

SAHİBATA Mah. MİMAR MUZAFFER Cad. No. 10 MERAM / KONYA - 90 (332) 353 31 6869

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.