KONYA MERAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇOCUKLARIN YÜZÜNDEN GÜLÜCÜKLER EKSİLMESİN

Bana Oyuncak Alma Oyuncak Yap Proje Sergisi
ÇOCUKLARIN YÜZÜNDEN GÜLÜCÜKLER EKSİLMESİN

eTwinning kapsamında geliştirilen “Bana Oyuncak Alma Oyuncak Yap” projesinde, öğretmen, öğrenci, veli işbirliği ile yapılan oyuncaklardan oluşan sergi,Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi çocuk kliniğinde açıldı.

Sergi açılışına, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Dursun Ali KABAN, Başhekimimiz Doç. Dr. Mehmet Ali Eryılmaz, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ümmügülsüm Kömürcüoğlu, Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Hastahane yöneticileri ile proje ortakları katıldı.

Sergi bitiminde proje kapsamında anasınıfı öğrenci, öğretmen ve velilerin katkılarıyla yapılan oyuncaklar, proje ortakları ve klinik çalışanları tarafından hastahanede tedavi gören çocuklara dağıtıldı.

Başhekim Doç. Dr. Mehmet Ali Eryılmaz; hastaların moral durumlarının iyi olmasının, tedavi sürecine olumlu katkı sağlayacağını ve bu projeyi gerçekleştiren başta Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Dursun Ali KABAN olmak üzere, tüm proje ekibine teşekkür ettiklerini söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Dursun Ali KABAN,  hastalıkları nedeniyle yatarak tedavi görmek zorunda kalan okul öncesi ve ilköğretim çağındaki çocukların eğitimlerine devam edebildikleri “Hastane Okulunu” ziyaret etti.

23-03-201823-03-201823-03-201823-03-201823-03-2018

SAHİBATA Mah. MİMAR MUZAFFER Cad. No. 10 MERAM / KONYA - 90 (332) 353 31 6869

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.