KONYA MERAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Genç Ofis Protokolü İmzalandı

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Genç Ofis Protokolü İmzalandı

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan Genç Ofis Protokolü, Selçuklu Gençlik Merkezi Müdürü Kasım YAZICI ve Meram İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KOCA'nın katılımı ile imzalandı.

Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde eğitim gören öğrenciler, görev yapan öğretmenler ve idari personelinin gençlik merkezi faaliyetlerinden yararlanabilmeleri için gençlik merkezi faaliyetlerinin tanıtıldığı, aynı zamanda öğrencilerin ihtiyaç duyduğu ilgili alanlarda uygun görülen faaliyetlerin organize edildiği, gerçekleştirildiği okullar bünyesinde ofisler kurulacaktır. Bu ofisler sayesinde kişinin kendi isteği doğrultusunda, dayanışma ve yardımlaşma amacıyla, bireysel çıkarlarını gözetmeksizin, hiçbir maddi beklentisi olmadan, sadece topluma faydalı olma arzusuyla fiziksel gücünü, zamanını, bilgi birikimini, yeteneğini ve deneyimini birlikte ya da ayrı ayrı güçlendirilmesi ve kullanabilmesi amaçlanmaktadır.

Projede emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

20-02-202020-02-202020-02-202020-02-2020

SAHİBATA Mah. MİMAR MUZAFFER Cad. No. 10 MERAM / KONYA - 90 (332) 353 31 6869

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.