KONYA MERAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Özel Ellerden KOP ile Filizlenen Umutlar”

“Özel Ellerden KOP ile Filizlenen Umutlar”

             KOP bölge kalkınma idaresi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında, Özel eğitim meslek okullarına devam eden öğrenciler ile eğitim öğretim çağına çıkmış 23 yaş üstü engelli bireyler ve ailelerin tarım teknolojileri alanında süs bitkileri ve peyzaj mesleğinin yeterliklerine sahip yardımcı eleman yetiştirerek sosyal hayatta istihdamlarının sağlanması. ayrıca engelli bireye sahip annelerin iletişim becerilerini sağlamak, ergen psikolojisinde yardımcı olmak, çocukların bir işte uğraşmasını öğretmek, aile destek çalışmaları kertesinde aile rehberliği ve psikoloji danışman hizmeti aldırmak, pisko-sosyal destek programı uygulamak ve onların toplum önünde farkındalığı sağlamak amacıyla yürütülen “ÖZEL ELLERDEN KOP İLE FİLİZLENEN UMUTLAR” projesi onaylanmıştır. “ÖZEL ELLERDEN KOP İLE FİLİZLENEN UMUTLAR” projesi KOPSOGEP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Koordinatörü Alper BİLGİÇ ve Meram İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dursun Ali KABAN tarafından imzalanarak hayata geçirilmiştir.

 

Tüm bu çalışmaların halkımıza hayırlı olmasını diler, bu süreçte destek veren kurum, kuruluş ve hizmetlerin sunumunda görev alan uzman personelimize teşekkür ederiz.

 

06-11-201806-11-201806-11-201806-11-201806-11-2018

 

 

SAHİBATA Mah. MİMAR MUZAFFER Cad. No. 10 MERAM / KONYA - 90 (332) 353 31 6869

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.