KONYA MERAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TERCİH DANIŞMA MERKEZLERİ

TERCİH DANIŞMA MERKEZLERİ

İlçemiz YKS (Lise 12.Sınıf) ve Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) tercih danışma listesini indirmek için Tıklayınız........

 

YKS (Lise 12.Sınıf) MERAM ZEKİ ÖZDEMİR ANADOLU LİSESİ ALİ GÜLTEKİN - Rehberlik/Öğretmen
ENVER EKİNCİ - Rehberlik/Öğretmen
MUSTAFA GÜL - Coğrafya/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) Meram Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi HASAN MURAT ELMALI - Rehberlik/Öğretmen
KEVSER BÜYÜKDERE - Rehberlik/Öğretmen
ZEKİ CİCİ - Tarih/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU KÜBRA KARAPINAR - Rehberlik/Öğretmen
MEHMET ALİ TATLIMAVUK - Din Kült. ve Ahl.Bil./Öğretmen
NACİYE ALAKUŞ - Rehberlik/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) MUHİTTİN GÜZELKILINÇ ANADOLU LİSESİ EYUP ŞAHBAZ - Kimya/Kimya Teknolojisi/Öğretmen
FUNDAGÜL BAYRAM - Rehberlik/Öğretmen
İSMAİL GENÇ - Rehberlik/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) MERAM ANADOLU LİSESİ ABDÜL CEVAT OSMANÇELEBİOĞLU - Rehberlik/Öğretmen
BÜŞRA NAZLI - Rehberlik/Öğretmen
OSMAN DEMİRÖZ - Matematik/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) KONYA LİSESİ MEHMET ALİ ÇEVİK - Rehberlik/Öğretmen
SAİT OKUTAN - Türk Dili ve Edebiyatı/Öğretmen
HATİCE BAŞKAYA - Rehberlik/Öğretmen
TUBA ALPER - Rehberlik/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) MERAM ŞEHİT PİLOT AYFER GÖK ORTAOKULU MUSA TEPE - Rehberlik/Öğretmen
OSMAN TUZDELEN - Teknoloji ve Tasarım/Öğretmen
İSMİGÜL ARGIN - Rehberlik/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) VAKIFBANK İMAM HATİP ORTAOKULU ALİ YILDIZOĞLU - Sosyal Bilgiler/Öğretmen
AYŞEGÜL ÖZGÜN - Rehberlik/Öğretmen
NAİME CİDDİ - Rehberlik/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) MEHMET BEĞEN ORTAOKULU CEMİLE CEYDA KORKMAZ - Rehberlik/Öğretmen
SELMA CAN - Rehberlik/Öğretmen
ÇETİN TACİR - Görsel Sanatlar/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) TİCARET BORSASI ORTAOKULU MEVLÜT ŞAHİN - Bilişim Teknolojileri/Öğretmen
MİTHAT YILDIRIM - Rehberlik/Öğretmen
İNAN ÇOBAN - Rehberlik/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) MEHMET MÜNEVVER KURBAN ANADOLU LİSESİ ALİ ÖZOĞLU - Rehberlik/Öğretmen
GÜLHAN TUĞAY - Rehberlik/Öğretmen
HATİCE SALİ BİLGİÇ - Rehberlik/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) Konya Meram Fen Lisesi NESRİN AKKOYUN - Rehberlik/Öğretmen
SERAP URLU - Rehberlik/Öğretmen
SEYİT ALİ ESER - Türk Dili ve Edebiyatı/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) Konya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi FADİME KARLIDAĞ - Rehberlik/Öğretmen
HAYRULLAH NAZLI - Rehberlik/Öğretmen
NAGİHAN SONKAYA - Türk Dili ve Edebiyatı/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) VALİ NECATİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU CEMİLE DEMİREL - Rehberlik/Öğretmen
CEMİLE CANSEVER - Rehberlik/Öğretmen
MUTLU ÖĞÜT - Teknoloji ve Tasarım/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) Ahmet Azmi-Makbule Elberk Ortaokulu ABDULLAH ÖZŞEN - Rehberlik/Öğretmen
ŞENEL ÖZOĞUL - Rehberlik/Öğretmen
MURAT DOĞAN - Sınıf Öğretmenliği/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) Meram Mehmet Katırcı İmam Hatip Ortaokulu AYŞE KELEŞ - Rehberlik/Öğretmen
ENES AYDIN - Rehberlik/Öğretmen
MUSTAFA ÜSTÜNER - Sosyal Bilgiler/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) Meram Harmancık Toki Ziya Nur Aksun Ortaokulu TAHİR İPEK - Sosyal Bilgiler/Öğretmen
 AKİF AZAK  - İNGİLİZCE
 MUHAMMET MUSTAFA SELEK - DİN KÜLTÜRÜ
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) ALAKOVA ORTAOKULU AYGÜL ALKAN - Rehberlik/Öğretmen
DEMET YILMAZ - Rehberlik/Öğretmen
MEVLÜT FARUK KARACAOĞLU - Sosyal Bilgiler/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) MERAM ŞİFA HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MEHMET DOĞRU - Fizik/Öğretmen
ABDULLAH ÖZDEMİR - Biyoloji /Öğretmen
İDİRİS YENİLMEZ - Rehberlik/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) Şehit Mehmet-Lütfi Gülşen AİHL ABDULLAH ÖTGÜN - İ.H.L. Meslek Dersleri/Öğretmen
BERNA ERDEN GÖNÜL - Rehberlik/Öğretmen
MERAL SAĞDIÇ - Rehberlik/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) MERAM AYBAHÇE TOKİ ŞEHİT SÜLEYMAN BALLAN İ.H.O BETÜL AVCI - Rehberlik/Öğretmen
GÖZDE AYDIN - Rehberlik/Öğretmen
ZAKİR GÜNDOĞDU - Sosyal Bilgiler/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) VALİ NECATİ ÇETİNKAYA ORTAOKULU ERTUL DAMAR - Rehberlik/Öğretmen
ESRA SÖZEN - Rehberlik/Öğretmen
FATMA OYA ÇETİNKAYA - Rehberlik/Öğretmen
MERVE ZEHRA ÖZSARI - Rehberlik/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) Zafer Ortaokulu EMRULLAH KARAGÖZLÜ - Rehberlik/Öğretmen
FAZIL ARGIN - Rehberlik/Öğretmen
HÜSEYİN ACIR - Beden Eğitimi/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) MERAM OSMAN GAZİ ORTAOKULU ENİSE EDİM ALTAY - Rehberlik/Öğretmen
TUĞRUL BALTACI - Sosyal Bilgiler/Öğretmen
ÜMRAN KÜÇÜKDEĞİRMENCİ - Rehberlik/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) Meram 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi FEHMİ EKEN - Rehberlik/Öğretmen
RIZA TEVFİK ALTAY - Rehberlik/Öğretmen
ŞÜKRÜ TUNCER - Coğrafya/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) KOZAĞAÇ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GÜLSÜM AVCI - Rehberlik/Öğretmen
MEHMET ERDEĞER Beden Eğ.Öğ./Öğretmen
YAHYA AÇA - Makine Tek./Makine ve Kalıp/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) MERAM ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ BANU SOYDABAŞ - Rehberlik/Öğretmen
GÖZDE GÜNEY - Rehberlik/Öğretmen
HÜSEYİN KAPLAN - Tarih/Öğretmen
MİRAY ÖZER TOĞUŞLU - Rehberlik/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) ÇUMRALIOĞLU İMAM HATİP EBUZER ERBİL - Din Kült. ve Ahl.Bil./Öğretmen
HARUN GÖZÜTOK - Rehberlik/Öğretmen
YASEMİN AKTEPE - Rehberlik/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) YILDIZ KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ CAFER AL - İ.H.L. Meslek Dersleri/Öğretmen
FATMA ASLAN - Rehberlik/Öğretmen
FATMA MERVE ŞAHİN - Rehberlik/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) MEHMET KADİR ÖZGÜZAR ORTAOKULU MEHMET ASLAN - Rehberlik/Öğretmen
RAMAZAN YILDIZ - Sosyal Bilgiler/Öğretmen
TAYFUN EROĞLU - Rehberlik/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) Meram Ram TUĞBA YAŞAR ÇELİK - Rehberlik/Öğretmen
ZEKERİYA GÖKCE - Rehberlik/Öğretmen
ÖMER KULA - Rehberlik/Öğretmen
ÖMER AYDIN - Rehberlik/Öğretmen
ÜMMÜ GÜL ÇELİK - Rehberlik/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) HADİMİ MESLEKİ VE TEK. AN.L. MUSTAFA DABAN - Rehberlik/Öğretmen
NESLİHAN KUTLU - Rehberlik/Öğretmen
NESİBE KARA - Türk Dili ve Edebiyatı/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) MERAM TURAN BİLGE ORTAOKULU DERYA BAŞTÜRK - Rehberlik/Öğretmen
FİRDEVS SABANCI - Rehberlik/Öğretmen
NURETTİN KAYNARCA - Sosyal Bilgiler/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) MÜMTAZ KORU İHO GÜNNURDAN ARAKAYA - Rehberlik/Öğretmen
MUSTAFA ÖZER - Din Kült. ve Ahl.Bil./Öğretmen
ÜMİT AKTEPE - Rehberlik/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) Sare Özkaşıkcı YBO BAHAR GÜZEL - Rehberlik/Öğretmen
MİNE BAKTEMUR - Rehberlik/Öğretmen
SAFFET DEVECİ - Din Kült. ve Ahl.Bil./Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) İBRAHİM ETHEM KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ GÜLSEREN AŞILI - Rehberlik/Öğretmen
MUSA YAŞAR - İ.H.L. Meslek Dersleri/Öğretmen
NERİMAN ÖZGE GÖKÇEK - Rehberlik/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) Naciye Mumcuoğlu Anadolu Lisesi MEHMET ARSLAN - Rehberlik/Öğretmen
MEHMET DERİN - Kimya/Kimya Teknolojisi/Öğretmen
OSMAN CIRCIR - Rehberlik/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) YAVUZ SULTAN SELİM ORTAOKULU RAMAZAN KÖSE -  Sosyal Bilgiler Öğretmeni
RAMAZAN YILDIRIM - Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji/Öğretmen
TUNA HAN ARAKAYA - Rehberlik/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) Uhut Mah Ahmet Haşhaş İHO FERİDE MELEK SOYDEMİR - Rehberlik/Öğretmen
HAMİDULLAH ARPACI - Teknoloji ve Tasarım/Öğretmen
HÜLYA AVŞAROĞLU - Rehberlik/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) MEHMET AKİF ERSOY A.İ.H.L DÖNDÜ NUR GÜNÜÇ - Rehberlik/Öğretmen
Mehmet Beşir NOYAN - 
TEKİN AYDIN - Tarih/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) NECİP FAZIL KISAKÜREK İHO HÜMEYRA EKİNCİ - Rehberlik/Öğretmen
SIDIKA İŞLER - Rehberlik/Öğretmen
ŞUAYİP EKİCİ - Türkçe/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) AHMET TEVFİK İLERİ İMAM HATİP O.O. ASLIHAN VURKES - Rehberlik/Öğretmen
AYŞE ATA - Rehberlik/Öğretmen
UĞUR BOYALI - İlköğretim Matematik Öğr./Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) Meram Kozağaç KESOB Ortaokulu ALİ SERDAR ŞENEL - Teknoloji ve Tasarım/Öğretmen
HASAN AKKAYA - Rehberlik/Öğretmen
NESLİHAN GÜRCAN - Rehberlik/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) Meram Zafer İmam Hatip Ortaokulu ASUMAN DÜZGÜN - Rehberlik/Öğretmen
DİLEK ZEKİYE KAŞIK - Rehberlik/Öğretmen
RAMAZAN ERTİLAV - Türkçe/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) FEVZİ ÇAKMAK ORTAOKULU MUSTAFA ERGÜLCÜ - Sosyal Bilgiler/Öğretmen
SEMİHA ÜNALAN DOĞRU - Rehberlik/Öğretmen
TUBA ERDOĞAN - Rehberlik/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) FAİK ALTIOKLAR ORTAOKULU AHMET RENGİBEYAZ - Din Kült. ve Ahl.Bil./Öğretmen
 ALİ ALAKIR - Sosyal Bilgiler/Öğretmen
NURTEN ALTIN - Rehberlik/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) Gödene Toki İmam Hatip Ortaokulu DİLARA DERETARLA - Rehberlik/Öğretmen
HANDAN BALCI - Rehberlik/Öğretmen
MUSTAFA ÇELİK - İlköğretim Matematik Öğr./Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) ŞÜKRÜ DORUK KIZ AİHL HALİL ÖZBAK - Rehberlik/Öğretmen
HANDAN ARICAN - Rehberlik/Öğretmen
KAZIM ERTÜRK - Tarih/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) İSMAİL ADİLE AVCAN İMAM HATİP ORTAOKULU AYSEL ERDOĞAN - Rehberlik/Öğretmen
SELİN KARAMAN - Rehberlik/Öğretmen
ZEYNEL ABİDİN ŞANLI - Din Kült. ve Ahl.Bil./Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) DERE İMAM HATİP ORTAOKULU ENGİN TOPAL - Sosyal Bilgiler/Öğretmen
NURAN HOROZLAR - Rehberlik/Öğretmen
TUĞBA ÇALIK - Rehberlik/Öğretmen
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) MERAM ALPARSLAN ORTAOKULU EYİP AKYILDIZ - Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji/Öğretmen
MERYEM BEYAZ - Rehberlik/Öğretmen
ŞERİFE SUNA - Rehberlik/Öğretmen
YKS (Lise 12.Sınıf) TAHİR BÜYÜKKÖRÜKÇÜ ANADOLU LİSESİ   Hüseyin TÜRKARSLAN MÜDÜR/MD. YARD.
  FATİH ÇETİNKAYA      REHBER ÖĞRETMEN
  Abdulkadir NEZLİ       REHBER ÖĞRETMEN
Merkezi Sınav (Ortaokul 8.Sınıf) YAYLAPINAR ORTAOKULU    NURETTİN ÇEKEPKOLU     MÜDÜR
   AYŞE SELEK   REHBER ÖĞRETMEN
VEYSEL BAĞCI  - MÜDÜR YARDIMCISI

SAHİBATA Mah. MİMAR MUZAFFER Cad. No. 10 MERAM / KONYA - 90 (332) 353 31 6869

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.