KONYA MERAM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK BÖLGE BİRİNCİLERİMİZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

TÜBİTAK BÖLGE BİRİNCİLERİMİZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

 

 

TÜBİTAK 47. Ortaöğretim Öğrencileri  Arası Araştırma Projeleri Yarışmasında birinci olan öğrencilerimiz danışman öğretmenleri ve okul müdürü ile İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Dursun Ali KABAN’ı makamında ziyaret etti.

Bu yıl 47. düzenlenen TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışmasında değerlendirmeler sonucunda; Konya Zeki Özdemir Anadolu Lisesi öğrencilerinden Mehmet ÖZTÜRK  ve Enes ÖZDEMİR adlı öğrencilerin yürüttüğü ve danışman öğretmenliğini Enver EKİNCİ’nin yaptığı “PİNPON SEKTİREREK DİKKAT GELİŞTİRME:DENEYSEL ÇALIŞMA” adlı proje ve aynı okuldan Muhammet EFE ve Mevlüt Furkan DEMİR adlı öğrencilerin yürüttüğü ve danışman öğretmenliğini Ömer ÇELİK’in yaptığı “E- SORUN” adlı proje Bölge Birincisi olup ilimizi Ankara’da düzenlenecek olan Türkiye Final sergisinde temsil edecektir.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dursun Ali KABAN; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Proje çalışmasında emeği geçen öğrenci, danışman öğretmenler, idarecileri tebrik etti. Ankara’da yapılacak Türkiye finallerinde başarılar diledi. Dereceye giren öğrencileri hediyeler ile ödüllendirdi.


04-04-201604-04-201604-04-201604-04-2016

SAHİBATA Mah. MİMAR MUZAFFER Cad. No. 10 MERAM / KONYA - 90 (332) 353 31 6869

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.